Shopping Cart

Teklif yok...

Uzun Dönem Araç Kiralama

En az 12 aydan başlayıp 48 aya kadar kiralanabilen araçlar, uzun dönem araç kiralama olarak bilinir. Uzun dönem araç kiralamak, araçla ilgili birçok maliyetten kurtulma ve son teknoloji ile üretilmiş araçları uygun fiyatlarla kullanma bakımından oldukça avantajlıdır. Zucar olarak; geniş araç ağımız sayesinde değişen ihtiyaçlarınıza, beklentilerinizin üzerinde uygun çözümler sunuyoruz.

Uzun dönemli araç kiralama ihtiyaç duyulan süre boyunca araçları kiralamak ve bakım, kasko gibi ek işler olmadan kullanmak, şirketlere büyük avantaj sağlar. Araç kiralamak, satın alma ile kıyaslanırsa maliyet olarak daha avantajlı hale gelmektedir. Çünkü araç kiralamada istenilen zamanda ve istenilen süre ile araç kullanılabilir. Ayrıca, Zorunlu Maliyet Sigortası, Motorlu Taşıtlar Vergisi gibi giderler de araç kiralama hizmetine dahildir.

Markamız 2 tür kiralama yapar. Sıfır araçlarda minimum 12 ay kiralama (şu an sadece 12 seçeneği mevcut) 2. El kiralamada 6 ay ve 12 ay kiralama seçenekleri mevcut.

Zucar olarak tüm Türkiye’ye ücretsiz adrese teslim hizmeti sağlamaktayız. Kiralama sitemiz üzerinden online olarak teklif usulü çalışmaktadır. Teklif alan müşteriye teklif içeriği ile ilgili mail iletilmektedir. Teklifi alan müşteri değerlendirmeye tabi tutulur ve kendisinden gerekli evraklar istenir. Bu evraklar şahıs şirketi ve sermaye şirketi olarak ikiye ayrılır. Evrak, sitemiz üzerinden kullanıcı adı ve şifreyle girilerek yükleme yapılır ve tarafımıza iletilir.  Zucar olarak bu evrakları inceledikten sonra değerlendirme sürecini tamamlarız. 

Uzun dönem araç kiralama da dahil olmak içeren tüm araç kiralamalarda 1 kira tutarı peşinat olarak kabul edilir, araçlar adresine teslim edildiğinde faturası kesilir ve ödeme beklenir. Daha sonraki ödemeler aylık olarak veya isteğe bağlı toplam ödeme olarak yapılmaktadır. Araçların kira süresince; tüm bakımları, sigorta, full kasko, muayene, ikame araç, çekici hizmetleri tarafımızdan karşılanmaktadır. 

Şirketler için gerekli belgeler ise şahıs ve sermaye şirketlerine göre birkaç değişiklik gösterir.

Şahıs Şirketleri İçin Gerekli Belgeler

 1. Kimlik fotokopisi
 2. Kurumlar vergisi beyannamesi ve detay mizanı
 3. İmza beyannamesi
 4. Faaliyet belgesi
 5. Vergi levhası
 6. Findeks notlu rapor

Sermaye Şirketleri İçin Gerekli Belgeler

 1. İmza sirküleri
 2. Ticaret Sicil Gazetesi
 3. Kurumlar vergi beyannamesi ve detay mizanı
 4. Faaliyet belgesi
 5. Vergi levhası
 6. Şirketin findeks notlu raporu
 7. Büyük ortağa ait findeks notlu rapor

Filo kiralamada kalite ve hizmetleriyle adından sıkça söz ettiren Zucar, uzun yıllardır devam eden tecrübesi ve saha deneyimi ile Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan profesyonel bir hizmet sunar.

Zucar’dan uzun dönem araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimize, araç kiralam hizmetine ek olarak kapsamlı ve profesyonel bir filo yönetimi hizmeti de verilmektedir. Kurumsal uzun dönem araç kiralamada Zucar’ın nihai hedefi, kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmaktır. Her ihtiyaca göre marka ve modelin olduğu firmamızda, bütçenize göre hangi filoyu almak istiyorsanız işlemleriniz en kısa sürede gerçekleşir ve filoyu şirketinize kadar getirme hizmetinden faydalanırsınız.

Bütçesini etkin şekilde yönetmek isteyen şirketler, uzun dönem araç kiralama işlemlerinde ikinci el araçları da tercih ederek sıfır araçlara göre maliyet kontrolü sağlayabilir. İhtiyacınız özelinde birçok teklif alabileceğiniz Zucar’da araç sayısı, model ve kiralanmak istenen süreye göre maddi olanaklarınız dahilinde lojistik desteğinizin devamlılığını sağlanmış olur.

İş yükünüzü hafifleten çözümler Zucar’da! sizi bekliyor. Bütçenizi daha verimli alanlarda kullanarak yatırım yapmanızı sağlayan olanaklar için siz de hemen Zucar’a gelerek istediğiniz araç filosu ile ilgili bilgi alabilir size en uygun araçları kiralayabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir