Shopping Cart

Teklif yok...

Ankara Filo Kiralama

Başkent Ankara’da bulunan birçok şirket, Ankara filo kiralama hizmetine ihtiyaç duyuyor. Birçok kurum, kuruluş ve şirketin olduğu Ankara’da işlerin prosedürlere uygun ve mümkün olan en iyi hızda yürütülmesi için Zucar gibi bir profesyonel araç kiralama şirketi yeter.

En az 12 aydan başlayıp 48 aya kadar kiralanabilen araçlar, uzun dönem araç kiralama olarak bilinir. Uzun süreli araç kiralama, şirketi araçla ilgili birçok maliyetten kurtarır. Hem lojistik destek sunar hem de son model araçları uygun fiyatlarla kullanmanıza olanak sağlar.

Zucarolarak; şirketinizin Ankara filo kiralama ihtiyacına geniş araç portföyümüz sayesinde konforlu ve uygun çözümler sunuyoruz.

Ankara Yıllık Araç Kiralama

Filo araç kiralama firmalarının, şahıs şirketlerinin veya kurumsal şirketlerin ulaşım ve mali işlerine yardımcı olmak amacıyla en az 12 ay (1 yıl) süreyle verdiği hizmete yıllık araç kiralama denilmektedir. Yıllık araç kiralama, şirketlerin araç satın alma derdi olmadan şirketin bütçesini düşünerek finansal olarak destek oluyor. 

Şirket aracı kiralama yöntemiile şirketinize, aynı anda birçok aracı uygun maliyetlerle temin edebilirsiniz. Vergi muafiyetlerine de sahip olacağınız bu kiralama seçeneği, bütçenizi daha verimli alanlarda kullanarak yatırım yapmanızı sağlayacaktır.

Filo Araç Kiralama Ankara

Sıfır araçlarda en az 12 ay kiralama, 2.el kiralamada 6 ay ve 12 ay kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır. Zucar, ayrıca Tüm Türkiye’ye ücretsiz araç tesliminde bulunur. Kiralama için seçenekleri dilerseniz yüz yüze görüşmeden önce online olarak da alabilirsiniz. Kiralama için teklif alan müşteriye teklif içeriği mail olarak iletilir.

Filo araç kiralama Ankara için teklifi alan müşteri, değerlendirmeye tabi tutularak kendisinden gerekli evrak istenir. Bu süreçte istenen evrak; şahıs şirketleri ve sermaye şirketleri olarak 2’ye ayrılır. Evrak girişinde bulunmak isteyenler için Zucar’ın kendi internet sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifre girişi ile evrak yüklemesi gerçekleştirilebilir. 

Evraklar Zucar tarafından incelendikten sonra değerlendirme süreci tamamlanmış olur. Tüm kiralama seçeneklerinde şirketlerden 1 kira tutarı peşinat olarak kabul edilir. Araçlar şirket adına size teslim edildiğinde fatura kesilerek ödeme beklenir. Sonraki ayların ödemeleri ise şirketin aylık bütçe dengesine göre değişkenlik gösterir.

Neden Zucar’ı Tercih Etmeliyim?

Filo araç kiralama Ankara seçeneklerinde neden ilk tercihiniz Zucar olmalı?

  • Geniş araç filosu olan Zucar’ı tercih ederseniz yakıt türü, araç iç genişliği, bagaj hacmi, motor hacmi, vites gibi daha birçok konuda seçeneğiniz olur ve size en uygun olanı gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.
  • Sözleşme yapıldıktan sonra olumsuz herhangi bir durumda çözüm hızı ve yönetim konusunda size anında destek vereceğimizi taahhüt ederiz.
  • Zucar’ın portföy yönetim kalitesi,  profesyonel, güvenilir ve deneyimli bir ekibe sahip olduğunu belgelerle gösteririz.

Siz de araç ihtiyacınız için Zucar’ın güvenilir ve profesyonel kadrosundan Ankara yıllık araç kiralama ile ilgili bilgi alarak geniş araç filosu ile aracınızı şirketinizin ihtiyaçlarına ve isteğinize göre seçerek şirketiniz için uygun fiyat avantajları ve indirimlerle kiralayabilirsiniz. Kampanyalarımızın içeriği ve şirketinize en uygun teklifleri sunmamız için bize ulaşabilirsiniz.

Zucar’da hem ikinci elhem de sıfır araç filo kiralama hizmeti bulunmakla birlikte bazı şartlar da göz önünde bulundurulur

Zucar olarak, filo kiralama işleminde ikinci el araçlariçin en düşük sözleşme süresi 6 ay en yüksek süre ise 12 ay olarak mevcut. Sıfır uzun dönem araçlarda ise sözleşme süresi minimum 12 ayı kapsıyor. Zucar, Ankara’da sıfır uzun dönem araçlarımızda dilediğiniz segmentte 12 farklı araç seçeneği ile hizmet veriyor.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir