Shopping Cart

Teklif yok...

Antalya Filo Kiralama

ANTALYA FİLO KİRALAMA

Turizm ve sanayinin yoğun olduğu şehirlerden Antalya’da yurt içi ve yurt dışı lojistik desteğe ihtiyacı olan birçok şirket, Antalya filo kiralama için uygun çözümler arıyor.

Antalya’da araç kiralama hizmetlerini güvenilir firmalarla yürütmek isteyenlerin ilk tercihi Zucar oluyor. Gelişen sanayisi ve turizm sektörünün canlılığı ile birçok şirketin bulunduğu Antalya’da araç kiralama hizmeti sunan Zucar ve kiralama avantajları şirketler için birçok avantaj sağlıyor. İş yükünüzü hafifleten yöntemler çözüm ortağınız Zucar’da!Zucar, ticari araç kiralamak isteyen şirketlere,  maliyet avantajı sunuyor. Bununla birlikte, araç kiralama ile ilgili tüm olasılıkları ve yük kullanım amaçlarını göz önünde bulundurarak şirketiniz için en uygun çözüm önerilerinde bulunarak teknik destek sağlıyor.

Antalya Araç Kiralama

Antalya filo kiralama için güvenilir ve çözüm odaklı bir şirket olan Zucar, araç kiralamak isteyen şirketlerin iş yükünü hafifletmeyi amaçlar. Zucar, kiraladığı araçların; trafik sigortası, kasko yükümlülüğü, aracın yıllık bakım muayene masrafları ve diğer tüm sigortalar ve vergilerini ödeyerek sizi ek bir işten kurtararak zaman tasarrufu sağlar. Bu konuda araç kiralayan şirketlerin aynı zamanda iş verimliliğini de arttırır. Yıllık araç kiralama, araç satın alma derdi olmadan şirketin bütçesini düşünerek finansal olarak destek olur. Böylece gelir gider dengesinde önemli bir yer tutan lojistik ve lojistik hizmetlerin aksamaması için gerekli araç filosu, uygun maliyetlerle kullanılmış olur.

Antalya Yıllık Araç Kiralama

Yıllık araç kiralamak için sağlanması gereken koşullar kiralama süresi fark etmeksizin aynı kapsama girmektedir. Örneğin, Antalya yıllık araç kiralama işlemlerini yapabilmek için aracı kiralamak isteyen şirketin resmi olarak legal varlığını filo araç kiralama firmasına ibraz etmesi gerekir. Resmi varlığını ve sadece devletten alabileceği “faal” belgesini beyan etmeyen şirketler, yıllık araç kiralama hizmetinden yararlanamaz. Çünkü bu belge, şirketin yasal işler yaptığını belirten önemli bir belgedir. 

Yıllık araç kiralayan firmalar, araç kiralamak isteyen şirketlerden bazı belgeler istemektedir. Şirketi için filo araç kiralama Antalya bölgesini tercih edenlerin sağlıklı ve güvenilir bir kiralama hizmeti alabilmeleri için birçok belgeyi teslim etmesi gerekir.

Bu belgelerin en önemlisi ise “Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi” kaydının fotokopisidir. Bu belge hem araç kiralama yapan firmayı hem de kiralamak isteyen şirketi güvende tutmaya yardımcı olarak ileride oluşabilecek pürüzleri önler.

İstenen bir diğer belge ise aracı kullanacak kişilerden istenen bazı belgelerdir. Zucar olarak bu belgeyi istememizin nedeni ise aracın gerçek kişilere hizmet edeceğinden emin olmaktır.

Antalya filo kiralama hizmetini yıllık olarak kiralamak, şirketlerin yolcu veya yük taşımacılığı yapmak amacıyla filo kiralamak istediğini gösterir. Yıllık ticari araç kiralama da yıllık araç kiralama gibi 12, 24, 36 ve 48 ay olmak üzere yapılabilmektedir. Yıllık araç kiralama için belirtilen koşullar yıllık ticari araç kiralama için de geçerlidir. Fakat ticari araç kiralamada en önemli belge K belgesine sahip olmaktır.

Zucar Hangi Avantajları Sağlar?

Zucar, araç kiralamak isteyen şirketlere çeşitli portföyünden seçenekler sunduğu için şirketler, araç seçiminde mecbur değil özgürdür. Zucar, Antalya filo araç kiralama hizmetinden yararlanmak isteyenler için;

   1. Düzenli araç muayenesi ve periyodik bakımı,

   1. Kasko, sigorta, harç, ödemeleri ve vergi takibi

   1. Şirket bütçesine uygun esnek ödeme planları

   1. Hasar veya kaza durumlarında anında araç değişimi ve yol yardım desteği

  gibi birçok alanda destek olarak sadece araç kiralarken değil sonrasında da çözüm ortağınız olmaya devam eder. 

  Zucar olarak, profesyonelliği önemsiyor ve iş yaşamının kurallarını, şirketlerin bütçe önemini biliyoruz. Filo araç kiralama şirketi olarak maliyet kontrolü, konfor alanı ve üstün hizmet gibi daha birçok alanda güvenilir bir firma olarak her an yanınızda yer alıyoruz. 

  Yorum Yapın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir