Shopping Cart

Teklif yok...

Bursa Filo Kiralama

Bursa filo kiralama hizmeti almak isteyen küçük, orta veya büyük ölçekli tüm şirketlerin çözüm ortağı olarak Zucar var. 

Tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle Türkiye’nin gözde şehirlerinden biri olan Bursa’da araç kiralama hizmetlerini güvenilir firmalarla yürütmek isteyenlerin ilk tercihi Zucar oluyor. Gelişen sanayisi ve yeni yüzüyle birçok şirket barındıran Bursa’da araç kiralama hizmeti sunan Zucar ve kiralama avantajlarına yakından göz atalım.

Zucar’da kiralama işlemlerinizi online olarak gerçekleştireceğiniz gibi yüz yüze görüşme de sağlayabilirsiniz.

Şirketler için filo kiralama, araçla ilgili birçok maliyetten kurtulma ve son teknoloji ile üretilmiş üst segmentte bulunan araçları uygun fiyatlarla kullanma bakımından oldukça avantajlıdır Zucar olarak; Bursa filo kiralama ihtiyaçlarınıza geniş araç ağımız sayesinde yüksek memnuniyet sonuçlu uygun çözümler sunuyoruz.

Zucar, şirketinizin ihtiyacına uygun araç kiralamadan avantajlı biçimde faydalanabilmeniz için birçok kampanya sunuyor. Esnek ödeme seçenekleri ve ödeme planındaki uygunluk, şirketler için araç kiralamayı Zucar’da oldukça cazip hale getiriyor. 

Kurumlar ve şirketler, kendi ihtiyaçlarına göre çok sayıda çeşitli modellerde birçok araç kiralayabilir.

Araç Kiralamanın Avantajları

Zucar, şirketlerin iş yükünü hafifletmeyi ve şirketlerin konforunu hedefler. Çünkü şirketler araç kiraladıktan sonra trafik sigortası, kasko, aracın yıllık bakım masrafları ve diğer tüm sigortalar Zucar’a ait olur. Bu konuda araç kiralayan şirketlerin iş yükünü hafifletip aynı zamanda bu şirketlerin iş verimliliğini arttırmaktadır. Bursa yıllık araç kiralama, araç satın alma derdi olmadan şirketin bütçesini düşünerek finansal olarak destek olur. Araç satın almadan önce, alırken ve aldıktan sonraki belge ve prosedür işlemleri ile sizi yormaz. Hem bütçenizi hem ihtiyaçlarınızı ön planda tutan Zucar ile araç kiralama, zahmetten ziyade sizin için konfora ve daha az iş yüküne dönüşür.

Zucar olarak, Bursa’da araç kiralamak isteyen şirketlere,  maliyet avantajı sunuyoruz. Bununla birlikte,  şirketler için araç kiralama ile ilgili tüm olasılıkları ve kullanım amaçlarını göz önünde bulundurarak şirketiniz için optimum çözüm önerilerinde bulunuyoruz. 

Bursa Filo Araç Kiralama

Şirketler, çoğu zaman operasyonel hizmetlerde ve lojistik destekte uzun dönem kullanabileceği araca ihtiyaç duyar. Bu araç, satın alınmak istendiğinde şirket bütçesini sarsarak birçok belge ve işlemle şirketin mevcut iş yükünü de arttıracaktır. Filo araç kiralama firması olarak Zucar, şirketlere bu anlamda destek olmak için seçenek sunarak şirketleri mali yükten kurtarıyor. 

Firmamız tarafından şahıs şirketlerine ve kurumsal şirketlere araç kiralama yaparken hem kendimizi hem de araç kiralayacağımız şirketi güvende tutabilmek için süreçte özenle çalışmaya özen gösteriyoruz. Hem ikinci el hem de sıfır araç filo kiralama hizmetimiz bulunmakla birlikte bazı şartları da göz önünde bulunduruyoruz. 

Zucar olarak, Bursa filo kiralama işleminde ikinci el araçlar için minimum 6 ay maksimum 12 ay olarak kiralama hizmeti veriyoruz. Sıfır uzun dönem araçlarımızda ise sözleşme süremiz minimum 12 ayı kapsıyor. Bursa’da sıfır uzun dönem araçlarımızda da çeşitli segmentlerde 12 farklı araç seçeneği ile hizmet veriyoruz.

Neden Zucar?

Bursa’da özellikle filo kuracak şirketler için araç kiralama seçenekleri oldukça avantajlı. Şirketler bütçe yönetimini satın alma yerine kiralamaya ayırdığı için gerekli ve doğru yatırımları rahatlıkla yapabiliyor. Zucar, Bursa yıllık araç kiralama hizmeti sunarken şirketlere;

ve 7/24 canlı destek gibi pek çok hizmette bulunarak şirketler için araç kiralamayı yük olmaktan çıkarıyor.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir