Shopping Cart

Teklif yok...

hakkimizda

Hakkımızda

Hakkımızda

Zucar, filo kiralama hizmetine farklı bir bakış açısı kazandırmayı hedefleyen Kösedağ Taşımacılık markasıdır. Zucar sayesinde filo kiralamanın avantajlarından faydalanabilir ve aynı zamanda da esnek fiyat seçeneklerini deneyimleyebilirsiniz.

Misyonumuz

En temel amacımız, şirketlerin filo ihtiyacına yönelik “uzun vadeli çözümler” üretmektir. Ancak uzun vadeli çözümler, beraberinde pek çok sorunu da getirebilir. Tam bu noktada Zucar filo kiralama olarak, kendi çalışma sistemimizi geliştirdik. Bu sayede filo araç kiralama, aylık/yıllık araç kiralama ve ticari araç kiralama hizmetlerinde size özel seçenekler oluşturduk.

Vizyonumuz

Zucar olarak, şirketlere zengin seçenekli filo kiralama hizmeti sunarak onların işlerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda geleceğe yönelik yatırımlarımızla, partnerlerimizin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt vererek büyümeyi ve sektörde lider konumda olmayı hedefliyoruz. Bu nedenle araç stoklarımızı her zaman güncel tutuyor ve yeni ihtiyaçlara göre hazırlıyoruz.

Şirketlerin araç ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğumuz kiralama hizmetlerinde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde; araçların kalitesi, bakımı ve sigortası gibi unsurları öncelikli olarak ele alıyoruz. Ayrıca şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş sözleşme seçenekleri sunuyoruz.

Zucar filo’nun Hizmetleri Nelerdir?

Zucar olarak sunduğumuz hizmetler şöyle:

  • Filo araç kiralama: Geniş ölçekli ihtiyaçlarınızda, sizleri üzmeyecek çözümlere sahip olmak istersiniz. Tam bu noktada, güçlü filolarımız ile sizlere yol arkadaşı oluyoruz.
  • İkinci el araç kiralama: Araç kiralamanın ekonomik seçenekleri arasında ikinci el araç kiralama yer almaktadır. Bu sayede araç kiralamanın avantajlarından faydalanırken giderleri de azaltabilirsiniz.
  • Yıllık araç kiralama: Özellikle şirketler, yıllık araç kiralama hizmeti sayesinde hem araç eksiğini giderebilir hem de uygun fiyatlara bu hizmetten yararlanabilir.

Ticari araç kiralama: Şirketler, tarafımızdan yük ve yolcu taşıma üzere uzun vadeli veya filo araç kiralama hizmeti alabilirler. Böylece araç sahibi olmanın avantajları kısımları sizin, sorun yaratan kısımları bizim gündemimizde olur.

Neden Zucar.com.tr?

Zucar filo’ yu tercih etmenin avantajları kısaca şöyle:

 

  • Şirketler ve kamu kurumları, araç satın almak veya kendi filolarını yönetmek yerine sıfır veya ikinci el araç kiralayabilirler. Bu sayede araçların tüm sigortaları ve bakım/onarım işlemleri tarafımızca karşılanır.
  • Aylık veya yıllık araç kiralama hizmeti sayesinde, uygun fiyatlı bir şekilde araç kiralayabilirsiniz.
  • Geniş araç seçeneklerimiz sayesinde, şirketinizin ihtiyacını tam olarak karşılayabilen araçlara sahip olursunuz.
  • Tüm Türkiye’ye “ücretsiz adrese teslim” hizmeti veriyoruz.
  • Gelişmiş müşteri destek sistemimiz sayesinde tüm sorunlarınıza anında destek sağlıyoruz. Böylece siz araçları kullanırken geri kalan tüm sorunları bizler çözmekteyiz.

Filo kiralama hizmetlerinden faydalanmak istiyor ancak artan maliyetler konusunda endişe duyuyorsanız, bizimle tanışabilirsiniz. Zu olarak, araç kiralama konusunda hem teknolojik hem de ekonomik çözümlerle hizmetinizdeyiz.