Shopping Cart

Teklif yok...

ikinciel kiralama

İkinci El Araç Kiralama

İkinci El Araç Kiralama

Şirketler, çoğu zaman operasyonel hizmetlerde ve ulaşım işlerinde uzun dönem kullanabileceği araca ihtiyaç duyar. Bu araç, satın alınmak istendiğinde şirket bütçesini sarsması muhtemel olmakla kalmayıp şirketin mevcut iş yükünü de arttıracaktır. Filo araç kiralama firmaları şirketlere bu anlamda destek olmak için seçenek sunmaktadır. Araç kiralamaya karar verdikten sonra sıra bu aracın ikinci el mi yoksa sıfır mı olmasına karar vermelidir. Eğer siz de bu ikilemde kaldıysanız ve şirketiniz için en uygun seçenekleri araştırmak istiyorsanız bu blogumuz tam size göre!

Şirketler ulaşım alanında araç kiralamaya karar verdikleri zaman ikinci el aracın mı sıfır aracın mı kendileri için avantajlı olduğunu araştırırlar.

İkinci El Uzun Dönem Araç Kiralamanın Avantajları

 

İkinci el araç kiralama sıfır araç kiralamaya kıyasla bazı avantajları beraberinde getirir. Bunlardan biri ikinci el araçların filo firması tarafından şirketlere teslimi kısa sürede gerçekleşip süreç iki tarafı da yormuyor. Bunun yanı sıra ikinci el araçlar sıfır araçlara göre daha düşük yatırım değerine sahip olduğundan şirketlere mali açıdan da destek oluyor. İkinci El Uzun Dönem Araç Kiralamanın Dezavantajları

İkinci el uzun dönem araç kiralamanın avantajları gibi dezavantajları da bulunuyor. Herkesin tahmin edebileceği üzere ikinci el araçlar sıfır araçlara göre arızalanmaya daha müsait olabilir. Bu nedenle bazı filo araç kiralama şirketlerinde ikinci el araç kiralama seçeneği sıfır araç kiralamaya göre daha kısa dönem sözleşme kapsamına girebilir. Bu şekilde araçlarda olası bir kaza veya hasar durumu en aza indirgenebilir.

İkinci El ve Sıfır Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetimiz Nasıl Çalışır?

Firmamız tarafından şahıs şirketlerine ve kurumsal şirketlere araç kiralama yaparken hem kendimizi hem de araç kiralayacağımız şirketi güvende tutabilmek için süreçte hassas çalışmaya özen gösteriyoruz. Hem ikinci el filo kiralama hem de sıfır araç filo kiralama hizmetimiz bulunmakla birlikte bazı şartları da göz önünde bulunduruyoruz.

Zucar olarak, ikinci el uzun dönem araç kiralama için minimum 6 ay maksimum 12 ay olarak kiralama hizmeti vermekteyiz. 

Sıfır uzun dönem araçlarımızda ise sözleşme süremiz minimum 12 ayı kapsamaktadır. Sıfır uzun dönem araçlarımızda 12 farklı araç seçeneği ile hizmet vermekteyiz.

Şahıs şirketi veya kurumsal şirket olarak kendinize uygun seçeneği belirledikten sonra online üzerinden size uygun teklifleri belirleyebiliriz. Teklif içerikleri, kiralamak isteyen kişiye mail olarak iletilmektedir. Bu süreçte teklif gönderdiğimiz şirketi değerlendirebilmemiz için bazı evraklar isteriz. Bu evraklar belirtilmiş olup firmamız tarafından online olarak alınmaktadır. Evrakları şahıs şirketi ve sermaye şirketi olarak ayırdıktan sonra sitemiz üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle firmamıza gönderilmesi gerekmektedir. Değerlendirme sürecimizi olumlu olarak tamamladıktan sonra 1 kira tutarını peşinat olarak kabul ederiz. Firmamızın Türkiye’nin her yerine ücretsiz adrese teslim etme seçeneği de bulunmaktadır. Adrese teslim edildiğinde sözleşme süreci başlayıp fatura kesilmektedir. Ödemelerin sözleşmeye uygun olmak kaydıyla toplu veya aylık olarak yapılmasını şirket inisiyatifinde kabul etmekteyiz. Kiralayan şirketlere kolaylık sağlayarak aracın tüm bakım masraflarını, sigorta, full kasko, muayene, ikame araç ve çekici hizmetlerini firmamız üstlenmektedir.

İkinci El Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları

İkinci el uzun dönem araç kiralama fiyatları kiralanacak araç sayısı ve süreye göre değişmekle birlikte her şirkete uygun bir kampanyamız mutlaka bulunmaktadır.

  • Siz de profesyonel elden şirket bütçenizi yormayacak ve iş yükünüzü hafifletecek ikinci el ve sıfır araç seçenek tekliflerini Zucar’dan alabilirsiniz.